Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Torretta, e zezë / e kaltër

Kodi i produktit:
193868
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
0713228142758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
307.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia Arozzi Torretta është e ndërtuar për t'ju futur thellë në botën e videolojërave tuaja. Karrigia është ndërtuar me dizajn të përmirësuar dhe të fokusuar drejt rehatisë dhe është mbuluar me tekstil të kualitetit të lartë në mënyrë që të siguroheni që të mos keni dhimbje gjatë qëndrimit për një kohë të gjatë në kompjuterin tuaj.


E dizajnuar në Suedi

Arozzi Torretta janë karrige të dizajnuara në Suedi dhe ofrojnë një mori karakteristikash. Ju mund të kontrolloni nivelin e pushueseve të duarve, lakimin e mbajtëses së kurrizit dhe rregullimin e mbajtëses së kokës për rehati dhe komoditet maksimal.


Konstrukti

Karrigia është e dizajnuar me pjesë metalike që sjellin fortësi dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj. Sfungjeri në pjesën e kurrizit dhe të ulëses ju ofrojnë rehati maksimale. Pos kësaj, karrigia mund të rrotullohet për 360 shkallë dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
0713228142758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
TORRETTA-BL
Lansuar:
2 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil, lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [kg]:
21
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Torretta edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE