Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Torretta, gri

Kodi i produktit:
193870
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigeja Arrozi Torreta është shumë e përshtatshme për përdoruesit e lojërave kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe nga ata që punojnë në zyrë. Falë dizajnit të saj të shkëlqyeshëm, kjo karrige siguron rehati maksimale dhe përshtatshmëri sipas nevojave personale. Përshtatet për mrekulli me trupin e secilit përdorues. Kjo karrige peshon 21 kg dhe mund të mbajë peshë deri në 120 kg. Me këtë karrige, ju shmangni dhimbjet e shpinës apo qafës tuaj.

Vlerësimet

Ju pergezoj per produktet kualitative .
Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
TORRETTA-GY
Lansuar:
6 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil, lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Pesha [kg]:
21
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Torretta edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE