Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Torretta XL, e zezë / e kuqe

Kodi i produktit:
195079
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228143021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

285.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga Arrozi Torreta është shumë e përshtatshme për përdoruesit e lojërave kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe nga ata që punojnë në zyrë. Falë dizajnit të saj të shkëlqyeshëm, kjo karrige siguron rehati maksimale dhe përshtatshmëri sipas nevojave personale. Përshtatet për mrekulli me trupin e secilit përdorues. Kjo karrige peshon 25.5 kg dhe mund të mbajë peshë deri në 140 kg. Me këtë karrige, ju shmangni dhimbjet e shpinës apo qafës tuaj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228143021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
140
Kodi i prodhuesit:
TORRETTA-XLF-RD
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
25,5
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Torretta XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE