Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Sandberg Commander, e zezë / e kuqe

Kodi i produktit:
193872
EAN:
5705730640810
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
640-81

Si të porosisim në Gjirafa50?

326.50 
Ju kurseni : 84.00   (26%)
242.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra Sandberg Commander është e përbërë nga lëkura shkëlqyese, e cila ju mundëson të ndiheni sa më komod. Gjithashtu mund të përdorni edhe jastëkët shtesë. Karriga ka një sërë opsionesh për ta bërë pushimin tuaj sa më të mirë, kështu që ju mund ta zgjedhni opsionin të cilin e dëshironi. Pesha e kësaj karrigeje është 21 kg, dhe kapaciteti maksimal të cilin mund ta mbajë kjo karrige është 150 kg.

Vlerësimet

Shume e mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730640810
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
150
Kodi i prodhuesit:
640-81
Lansuar:
6 Korrik 2016
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
21
Prodhuesi:
Sandberg
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Sandberg Commander edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE