Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Kingdom Come: Deliverance (PS4)

Kodi i produktit:
203377
EAN:
4020628815967
Verzion special:

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 22.00   (28%)
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lojë e serive të njohura RPG. Nuk ka të bëj me magji dhe dragonj por me kohët e lashta të mesjetës. Kohë të cilat përcaktojnë rrugën tuaj drejt Evropës mesjetare në një kohë pa qartësi. Me krijuesin e famshëm të sagës Mafia, Daniel Vavra. Si personazh kryesor të cilit i vranë tërë familjen dhe i cili nuk ka më se çka të humb, juve u duhet të përmbushni kërkesën e fundit të babait tuaj. Fati, sidoqoftë do të vendosë lojën dhe ndodhitë në të. Mund të eksploroni botën, të luftoni si një mbret ose si një njeri që kërkon të ik nga errësira e kohës. Një lojë luftërash me shpata e shigjeta, beteja të mrekullueshme plot qejf.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4020628815967
Verzion special:

Bashkangjitja Videolojë Kingdom Come: Deliverance (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE