Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller me kabllo Nacon Compact, i kaltër (PS4)

Kodi i produktit:
232318
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwccblue
Lansuar:
14. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nacon Compact është kontroller i dizajnuar speficikisht për PlayStation 4 (PS4). Ky kontroller i plotëson kërkesat e gamerave për t'ju japur avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve të tyre.


Kontrolloni çdo lojë në PS4

Luani videolojërat tuaja në një nivel të ri, përmirësoni aftësitë tuaja dhe rriteni potencialin tuaj në maksimal me teknologjinë e avancuar të kontrollerit të dizajnuar për PS4. Rregulloni konfigurimet sipas dëshirës dhe kontrolloni çdo lojë me precizitet të lartë.

Sorry, the description of the image is missing.


2 konfigurime të videolojërave

Kontrolleri Nacon vjen me 2 konfigurime kryesore. Zgjidhni ndërmjet konfigurimit Pro Control dhe Advanced për eksperiencë unike dhe të fuqishme të luajtjes së videolojërave. Aksesori poashtu ështëi dizajnuar me 2 butona analog, 2 butona të pasëm dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
3499550360684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ps4hwnaconwccblue
Lansuar:
14. 3. 2018
Ngjyra:
Kaltër
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE