Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Wireless për Xbox One

Kodi i produktit:
205812
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842121971
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N6-00002
Lansuar:
27 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 
Ju kurseni : 9.00   (14%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller gaming i dizajnuar përsosshmërisht për saktësi maksimale, përdorim të lehtë dhe avantazh drejt fitoreve kundër kundërshtarëve tuaj. Driveri i ri wireless do iu mundësoj që kontrollerin të përdorni në Xbox ONE dhe kablloja USB për përdorim në kompjuter. Kontrolleri, në krahasim me paraardhësit e tij, është më ergonomik, më i sofistikuar dhe më i përshtatshëm në saje të sipërfaqes së tij kundër rrëshqitjes nga duart.

Dizajn unik

Kontrolleri është dizajnuar me pjesë mbajtëse që përshtatet në dorën e çdokujt. Bateritë janë të futura brenda kontrollerit në mënyrë që të mos ketë hapësirë të madhe dhe të keni kapje të sigurt. Të gjitha butonat janë ndërtuar afër njëri-tjetrit për prekje të shpejtë. Të gjitha këto arrijnë t'ju sjellin precizitet maksimal me sipërfaqen anti-rrëshqitje që e mbulon çdo pjesë të kontrollerit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Butonat më të mirë

Përjetoni aksionin porsa të ndodh me Impulse Trigger. Motorrët vibrues do të vibrojnë në duart tuaja me çdo impakt dhe goditje. Në saje të kësaj karakteristike ju do të mund të luani me një nivel të ri të realizmit. Eksperienca më intenzive do ju mundësoj të jeni më preciz dhe të reagoni më shpejt. Dhe kjo shpejtësi mund të arrihet përsosshmërisht me butonat e kualitetit të lartë të këtij kontrolleri.

Bluetooth dhe kabllo USB

Kontrolleri është pajisur me teknologjinë Bluetooth nëpërmjet së cilës ju do të mund t'i luani lojërat tuaja të preferuara pa kabllo neveritëse. Poashtu, nëpërmjet kabllos, ju do të mund në kompjuterin tuaj, tabletën apo celularin tuaj që mban Windows 10.

Shijoni intensitetin e veçantë, saktësinë dhe rehatinë e Kontrollerit Wireless Xbox One. Taste impulsive që japin reagime në majë të gishtave tuaj, kështu që ju të ndjeni në mënyrë të definuar çdo goditje dhe përplasje. Tastet dhe rrotëzat janë tejet më precize dhe më të ndjeshme. Dëgjueset e integruara dhe porti për kufje 3.5 mm, ju mundësojnë që të mos humbi asnjë detaj.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlerësimet

Funksionojn shum mire dhe lehte me PC, bashkangjitjani edhe bateriat sepse nuk vine me ato.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842121971
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N6-00002
Lansuar:
27 Janar 2017
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE