Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Wireless Xbox One + Kabllo USB ( PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
205812
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842121971
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N6-00002
Lansuar:
27 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller gaming i dizajnuar përsosshmërisht për saktësi maksimale, përdorim të lehtë dhe avantazh drejt fitoreve kundër kundërshtarëve tuaj. Driveri i ri wireless do iu mundësoj që kontrollerin të përdorni në Xbox ONE dhe kablloja USB për përdorim në kompjuter. Kontrolleri, në krahasim me paraardhësit e tij, është më ergonomik, më i sofistikuar dhe më i përshtatshëm në saje të sipërfaqes së tij kundër rrëshqitjes nga duart. Dizajn unik Kontrolleri është dizajnuar me pjesë mbajtëse që përshtatet në dorën e çdokujt. Të gjitha butonat janë ndërtuar afër njëri-tjetrit për prekje të shpejtë. Të gjitha këto arrijnë t'ju sjellin precizitet maksimal me sipërfaqen anti-rrëshqitje që e mbulon çdo pjesë të kontrollerit. Butonat më të mirë Përjetoni aksionin porsa të ndodh me Impulse Trigger. Motorrët vibrues do të vibrojnë në duart tuaja me çdo impakt dhe goditjes. Në saje të kësaj karakteristike ju do të mund të luani me një nivel të ri të realizmit. Eksperienca më intenzive do ju mundësoj të jeni më preciz dhe të reagoni më shpejt. Dhe kjo shpejtësi mund të arrihet përsosshmërisht me butonat e kualitetit të lartë të këtij kontrolleri. Bluetooth dhe kabllo USB Kontrolleri është pajisur me teknologjinë Bluetooth nëpërmjet së cilës ju do të mund t'i luani lojërat tuaja të preferuara pa kabllo neveritëse. Poashtu, nëpërmjet kabllos, ju do të mund në kompjuterin tuaj, tabletën apo celularin tuaj që mban Windows 10.

Vlerësimet

Funksionojn shum mire dhe lehte me PC, bashkangjitjani edhe bateriat sepse nuk vine me ato.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842121971
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4N6-00002
Lansuar:
27 Janar 2017
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE