Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
249243
EAN:
711719753414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
PS719753414
Lansuar:
14. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

494.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Jam shume i knaqur dhe artikulli eshte sakt qfar edhe kam kerkuar
Si me hi ne Faqen e juaj me pagu me keste play station 4
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719753414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
PS719753414
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE