Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 1TB, Spider-Man Limited Edition

Kodi i produktit:
240806
EAN:
711719733218
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719733218

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
399.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzolë PlayStation 4 Slim, me videolojën Spider-Man Limited Edition vjen me procesor 8-bërthamor AMD Jaguar x86-84 që mbështetet me 8 GB memorie të sistemit të unifikuar GDDR5 dhe 1.84 TFLOPS me performancë të lartë AMD Radeon.

Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard diskun e integruar 1TB. Ekziston edhe një disk leximi BD / DVD (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Ka inputet dhe daljet: 2x USB Type 3.1 dhe AUX port.

Nga lidhjet e rrjetit, mund të përdorni 1 x Ethernet, IEEE 802.11 dhe / b / g / n / ac Wi-Fi. Poashtu mbështet Bluetooth v4.0. Konsumi i energjisë është max 165 W.

Poashtu ka dalje AV: HDMI e cila mbështet HDR dhe përfshihet edhe kontrolleri me valë DualShock 4 v2. Me këtë konzolë vjen loja Marvel Spider-Man së bashku me një kupon për të shkarkuar The City That Never Sleeps DLC.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719733218
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719733218
Lansuar:
24. 7. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE