Konzolë PlayStation 4 Slim, 500GB, i zi + Videolojë Fortnite

Kodi i produktit:
239848
EAN:
711719722816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
PS719722816
Lansuar:
11. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
331.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.62 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719722816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
PS719722816
Lansuar:
11. 7. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE