Konzolë Xbox ONE S, 1TB, e bardhë + 2 kontroller

Kodi i produktit:
244339
EAN:
85951490068811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
234-00607
Lansuar:
8. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xbox One S është sistem all-in-one që ju sjell eksperiencën e përsosur për luajtjen e videolojërave, sihkimin e serialeve dhe filmave si dhe futjes në internet me shpejtësi dhe rehati.

Konzola ka 1TB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, ju ofron mbështetje për rezolucionin 4K UHD dhe teknologjinë HDR e cila shfaq imazhe me detaje të pastërta dhe ngjyra realistike si dhe në pako me të vijnë edhe 2 kontroller që funksionojnë pa kabllo (wireless).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
85951490068811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
234-00607
Lansuar:
8. 9. 2018
Lloji:
Xbox ONE S
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë Xbox ONE S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE