Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konzolë Xbox ONE X, 1TB, e zezë + Metro Trilogy

Kodi i produktit:
254750
EAN:
8898424442610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
CYV-00288
Lansuar:
16. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
632.50 
Ju kurseni : 149.00   (24%)
483.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Microsoft prezanton një konzolë të gjeneratës së ardhshme të Xbox One X të ri. Është një konzolë e re e lojërave që mund të luajë rolin e 4K play ose UHD Blu-ray disk.4K . Ultra HD është katër herë me rezolucionin e Full HD, kështu që me Xbox One X ju merrni videot me cilësi të lartë me shkëlqim të lartë, ngjyrë të vërtetë të jetës dhe përmbajtje që gjithmonë duket e përsosur. Baza e këtyre përvojave të lojrave është procesori i avancuar AMD 2.3 GHz, ofron 40 njësi grafike kompjuterike (1172 MHz) dhe 12 GB RAM GDDR5 me 326 GB / s. Përveç konzolës 4K, gjithashtu mbështet HDR10 dhe përmban Dolby Digital 5.1, DTS 5.1. Natyrisht ka edhe mbështetje për teknologjinë Bluetooth, Wi-Fi me dy drejtime dhe IR Blaster. Kapaciteti i magazinimit të brendshëm fillon në 1 TB dhe përfshin një 4K Ultra HD Blue-Ray. Interface: port për energji, 2x HDMI, 3x USB 3.0, dalje IR, S / PDIF, port Ethernet, plus trilogji METRO (Metro Exodus, Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898424442610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
CYV-00288
Lansuar:
16. 2. 2019
Lloji:
Xbox ONE X
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE