Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë LEGO Marvel Super Heroes 2 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
216500
EAN:
5051892210843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LEGO Marvel Super Heroes kthehet dhe bashkon të gjithë heronjtë nga botët e Marvel të ndryshme në një përzierje të çmendur. Ju takoni këtu si anëtarë të Avengers, si Guardian of the Galaxy, Doctor Strange ose Spider-man. Po presim një tjetër aventurë me një humor tipik LEGO dhe një loje perfekte për dy lojtarë në një ekran. Larg nga koha dhe hapësira normale, aventura epike do t'ju çojë në beteja hapësinore nëpër vende Marvel që janë rrëmbyer nga koha dhe hapësira për të krijuar një botë të pabesueshme të quajtur "Chronopolis". Deri në katër lojtarë Marvel Super Heroes do të sjellin gjithashtu elemente të reja të lojrave, si kontrollimi i kohës dhe Super Hero për 4 lojtarë, përveç historisë origjinale. Luaj për një numër personazhesh të njohura si Captain America, Spider-Man 2099, Thor, Hulk, The Rangers of the Galaxy, The Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin dhe shumë më tepër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051892210843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Warner Bros
Ueb-i i prodhuesit:
Warnerbros.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë LEGO Marvel Super Heroes 2 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE