Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Lock's Quest (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
210147
EAN:
9120080070234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
9120080070234
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 
Ju kurseni : 2.00   (6%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroje mbrojtjen dhe lufto kundër njerëzve në ribërjen e lojës Lock's Quest që u shpërblye nga Nintendo DS 2008! Shijoni lojën që është bazuar në origjinalitet, me kolonë zanore të kualitetit të lartë, dhe portrete me rezulucion të lartë. Një përzierje unike e lojërave të mbrojtjes së kullës, RPG dhe strategjisë në kohë reale!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120080070234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
9120080070234
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG, Strategji
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Lock's Quest (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE