Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Lock's Quest (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
210147
EAN:
9120080070234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
9120080070234
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 
Ju kurseni : 4.00   (13%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroje mbrojtjen dhe lufto kundër njerëzve në ribërjen e lojës Lock's Quest që u shpërblye nga Nintendo DS 2008! Shijoni lojën që është bazuar në origjinalitet, me kolonë zanore të kualitetit të lartë, dhe portrete me rezulucion të lartë. Një përzierje unike e lojërave të mbrojtjes së kullës, RPG dhe strategjisë në kohë reale!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120080070234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
9120080070234
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG, Strategji
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Lock's Quest (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE