Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Mad Max (PS4)

Kodi i produktit:
169846
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 4.00   (10%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja vjen në një ambient të kontrolluar nga gangsterë të ndryshëm. Vendose drejtësinë me duart tua, shfaros hajdutët dhe djemtë e këqinj të tjerë. Dhe arrini deri tek lideri i klanit kryesor. Mund të krijoni një mjet të sofistikuar me mburoja që do të iu jap mundësinë të thyeni dyer dhe të vrisni një grumbull me gangster. Si e modifikoni veturën tuaj është në dorën e imagjinatës tënde, mund të zgjidhni prej llojeve të shumta të makinave që loja ofron. Taktika dhe vendime të panumërta në këtë lojë të mrekullueshme.

Vlerësimet

Bashkangjitja Videolojë Mad Max (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE