Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mass Effect: Andromeda - Xbox ONE

Kodi i produktit:
159641
EAN:
5030935116397
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 18.00   (55%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
55% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e re Mass Effect ju dërgon juve në një galaksi të re të quajtur Andromeda, shumë më larg nga galaksia jonë e njohur me emrin Rruga e Qumështit. Ju jeni në rolin e një kontrolluesi por edhe një komandanti të një njësie ushtarake në një ambient armiqësorë. Luftoni për mbijetesë, luftoni për një shtëpi të re për njerëzimin. Një storie emocionale do të shihet përgjatë lojës për të ardhmen e njerëzimit. Zbuloni sekretet e galaksisë Andromeda dhe botët e mrekullueshme të alienëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030935116397
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Mass Effect: Andromeda - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE