Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Mighty No.9 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
180247
EAN:
4020628847135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Platform

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 6.00   (14%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bota robotike është kthyer mbrapsht. Një virus i rrezikshëm sulmoi dhe dëmtoi memoriet e gjithë robotëve të planetit. I vetmi që nuk është infektuar është heroi kryesor roboti Beck dhe ndihmësi i tij Call. Luani në modelin online apo edhe si lojtar i vetëm dhe shkatërroni të ligën. Loja ka edhe një model ''Boss mode'' ku do të keni mundësinë të shfaqni eksperiencën e fituar nga loja ekipore në modelet e tjera që ofron kjo lojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4020628847135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Platform
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Deep Silver
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Mighty No.9 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE