Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Mighty No.9 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
180247
EAN:
4020628847135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Platform

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 6.00   (14%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bota robotike është kthyer mbrapsht. Një virus i rrezikshëm sulmoi dhe dëmtoi memoriet e gjithë robotëve të planetit. I vetmi që nuk është infektuar është heroi kryesor roboti Beck dhe ndihmësi i tij Call. Luani në modelin online apo edhe si lojtar i vetëm dhe shkatërroni të ligën. Loja ka edhe një model ''Boss mode'' ku do të keni mundësinë të shfaqni eksperiencën e fituar nga loja ekipore në modelet e tjera që ofron kjo lojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4020628847135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Platform
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Deep Silver
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Mighty No.9 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE