NBA 2K16 - PC

Kodi i produktit:
172772
CPU:
Intel Core 2 Duo
EAN:
5026555064606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5026555064606
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kreatorët e 2k sërish vijnë me një lojë të mahnitshme dhe me një titull që ka potencial për tu bërë një nga titujt më të mëdhenj dhe revolucionarë të sportit në kategorinë e video lojërave. Prodhuesit 2k kanë pranuar një bashkëpunim me drejtorin Spike Lee. Për NBA 2K16 është premtuar më shumë se 90 minuta për çdo sekuencë të stories, ku lojtarët mund të mbesin me mbi 12 orë në në dramën sportive. Teknologji e re dhe një lojë e re e dizajnuar. Loja që ka për qëllim përafrimin sa më real të sportit të preferuar amerikan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU:
Intel Core 2 Duo
EAN:
5026555064606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5026555064606
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Platforma:
PC
Prodhuesi:
2K Games
RAM:
2GB
Sistemi operativ:
Windows 7 x64
Ueb-i i prodhuesit:
2kgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja NBA 2K16 - PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE