Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB WiFi iPega 9132

Kodi i produktit:
267178
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6987542391329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447559
Lansuar:
14. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje multifunksionale përputhet me shumicën e konzolave moderne, ka masë të vogël dhe mund ta bartni kud me kontroller me kabllo dhe pa kabllo. Po ashtu, mbështet: Switch, PC, X1S, X3S, PS3, PS4, Wiiu, Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6987542391329
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447559
Lansuar:
14. 8. 2019
Prodhuesi:
IPega

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE