Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lojë Pokémon Ultra Moon - Steelbook Edition (3DS)

Kodi i produktit:
219438
EAN:
0454964763110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
26788
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 6.00   (10%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pokemon Ultra Sun dhe Pokémon Ultra Moon janë një version i përmirësuar ndershmërisht i lojrave origjinale, duke sjellë histori të re dhe përmbajtje lojë. Ju mund të shikoni përpara për format e reja të Pokemonit që i ngjajnë formave legjendare të Pokemonit Sun dhe Hënës: Solgaleo, Lunala dhe Necrozma. Pjesa e re e historisë sillet rreth asaj që ky Pokemon i ri ka të përbashkët me ato legjendare të lojrave të mëparshme. Historia fillon kur personazhi kryesor i lojës lëviz në rajonin e Alolës. Pasi lojtarët të zgjedhin nëse do të luajnë një hero apo një heroinë, ata mund të zgjedhin karakterin e tyre që të përputhen me pamjen e tyre. Menjëherë pas mbërritjes së tyre, aventurat e mahnitshme fillojnë të shpalosen para syve të tyre, dhe në quests e tyre në Alolou, lojtarët do të takohen me një grup njerëzish interesantë! Pokemon Sun dhe Pokémon Moon kanë një lexues QR që lejon lojtarët për të marrë informacion Pokemon duke skanuar kodet QR. Duke skanuar kodet speciale QR, lojtarët mund të regjistrojnë Pokédex të ri dhe të gjejnë se ku jetojnë. Katër trajnerë konkurrojnë në modalitetin Battle Royal, por rregullat janë të thjeshta. Secili prej trajnerëve zgjedh tre prej Pokemonëve të tyre dhe njëri prej tyre do të hyjë në betejë. Ndeshja përfundon në fund të barazimit gjatë së cilës mund të mposhtim Pokemon e fundit të ndonjë prej trajnerëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0454964763110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi i prodhuesit:
26788
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
3DS
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE