Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Nintendo Switch, i kuq / kaltër + Seti Nintendo Labo

Kodi i produktit:
261844
EAN:
8595142717869
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NSH072
Lansuar:
31. 5. 2019
Lloji i konzolës:
Nintendo Switch

Si të porosisim në Gjirafa50?

432.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lejoni vetes të merrni një konzolë krejtësisht të re të lojës Nintendo Switch, e cila është dizajnuar në mënyrë që të mund të përdoret pothuajse kudo, në çdo kohë. Kjo konzolë vjen me kontrollues Joy-Con, të cilët janë të pajisur me disa butona dhe një mori të karakteristikave të tjera të veçanta. Konzola ka një ekran 6.2 ” me rezolucion të lartë dhe të ndritshëm. Qendra e konzolës është në procesorin nVidia Tegra me grafikë të integruar. Sigurisht që ka mbështetje për një numër botuesish të lojërave për një përzgjedhje të gjerë të titujve të lojës. Seti Nintendo Labo Nintendo Labo ndjek historinë e Nintendo, e cila gjithmonë ka qenë e bazuar në përvojat inovative të lojrave dhe vazhdon të përmbushë misionin e kompanisë, për të krijuar buzëqeshje në fytyrat e njerzëve. Me çdo set të Nintendo Labo që është frymëzuar nga mendjet e të gjitha gjeneratave, ju mund të transformoni një karton, i krijuar posaçërisht për të punuar me konzolën e Nintendo Switch dhe Joy-Con, në krijimet interaktive Toy-Con. Pavarësisht se nëse është një piano, motoçikletë, robot ose më shumë, çdo Toy-Con krijohet në kombinim me konzolat e Nintendo Switch në forma të ndryshme. Ky set Nintendo Labo ju lejon të montoni: Toy-Con RC Car, Toy-Con Rod, Toy-Con, Toy-Con Piano.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142717869
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NSH072
Lansuar:
31. 5. 2019
Lloji i konzolës:
Nintendo Switch
Prodhuesi:
Nintendo
Uebi i prodhuesit:
Nintendo.com

Bashkangjitja Nintendo Switch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE