Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick për Nintendo Joy-Con

Kodi i produktit:
205681
Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
045496430566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSP082
Lansuar:
3 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nintendo Joy-Con është janë kontrollorë të cilët mund t’i përdorni kur luani video-lojëra dhe mund t’i mbani në dy duart. Nintendi Joy-Con kanë butona të ndryshëm, numra dhe karakteristika të tjera. Dimensionet i kanë 102 x 35.9 x 28.4 mm dhe peshojnë 49.3 g njëri dhe 52.2 g tjetir. Bateria e tyre është Lithium Ion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
045496430566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSP082
Lansuar:
3 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE