Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Nintendo Joy-Con (2 copë), të verdha ( SWITCH )

Kodi i produktit:
222061
Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
045496430726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSP085
Ngjyra:
E verdhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panelet kontrolluese për të gjithë të apasionuarit pas lojërave Joystick Nintendo Joy-Con janë të pajisura me një set komplet butonash. Përmbajnë akselerometër, sensor gjiroskopik lëvizjeje dhe zë të avancuar që krijon dridhje në gishtërinjtë tuaj. Drajverët janë të pajisur me një varg butonash funksionalë si Capture Button për Game Screens, sensorë të lëvizjes IR dhe NFC Point për ndërveprim me figura amiibo. Dimensionet e drajverit janë: 102 x 35.9 x 28.4 mm, pesha e joy-con-it të djathtë është 52.2gr ndërsa i majti peshon 49.3g. Kanë bateri të rikarikueshme me jone nga elementi i litiumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Nintendo Switch
EAN:
045496430726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSP085
Ngjyra:
E verdhë
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE