Konzolë Nintendo Switch, e hirtë + Diablo III Limited Edition

Kodi i produktit:
248527
EAN:
0454964525138
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSH060
Lansuar:
1. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

€489.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Ne stok (10 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €40.79 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0454964525138
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSH060
Lansuar:
1. 11. 2018
Lloji i konzolës:
Nintendo Switch
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE