Konzolë Nintendo Switch, e hirtë

377.68

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.47€ në muaj  

Çmimi i vjetër: 381.50
Ju kurseni : 3.82  (1%)
201003
2 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Konzola e re Nintendo Switch është projektuar për t'u përdorur pothuajse në çdo kohë dhe kudo. Kjo paisje është hibride, pasi mund të përdoret si një konzolë e zakonshme për lojë në shtëpi dhe si pajisje portative me një gamë të gjerë përdorimesh.


Kontrollerët Joy-Con

Joy-Con janë kotroller të lojërave që mund të përdoren si kontroller klasik për të luajtur në një lojë të veçantë ose mund të ndahen në dy pjesë. Joy-Conyështë e pajisur me një numër të butonave specifike për të kapur momente të ndryshme në lojra. Për ta bërë këtë, mund të shtypni butonin Capture dhe do të kapni imazhe të çfarëdoshme, si dhe të ktheheni në mënynë kryesore përmes tastit Home.


Sorry, the description of the image is missing.


Po ashtu, ekziston një sensor, me rreze infra të kuqe, i aftë për të zbuluar distancën, formën dhe lëvizjen e objekteve të afërta, për shembull, për të përcaktuar se sa larg është dora e lojtarit dhe si formon figura të ndryshme (guri, gërshërë, letër). Përveç kësaj, ekziston edhe një pikë NFC për bashkëveprimin me figurat amiabo.

Sorry, the description of the image is missing.


Merre ngado, në shtëpi, në shkollë apo në punë!

Aspekti më i mirë i konzolës është fakti se mund të merret kudo me ju, në sajë të përmasave të saj kompakte. Ju mund të luani në autobus, tren ose në një vizitë tek të afërmit. Konzola është gjithmonë e gatshme t'ju tërheqë në botën e argëtimit dhe lojërave.

Sorry, the description of the image is missing.

Ndaj entuziazmin tënd me miq!

Nintendo Switch gjithashtu kujdeset për të ju mbajtur të lidhur me lojtarë të tjerë. Deri në 8 konzola mund të ndërlidhen brenda një multiplayer lokal. Lojtarët mund të lidhen vetëm me anë të kontrollerave Joy-Con dhe të gëzojnë argëtim në komoditetin e shtëpisë.

Detajet teknike

EAN:
0454964523158
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NSH001
Lansuar:
21 Tetor 2016
Lloji i konzolës:
Nintendo Switch
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera