Konzolë Nintendo New 2DS XL, + Mario Kart 7

Kodi i produktit:
237406
EAN:
0454965047554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NI3H97240
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i konzolës:
2DS XL

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edicioni special i konzolës së re Nintendo 2DS XL me lojën Mario Kart 7 vjen me dizajn të palosshëm dhe dy ekrane LCD 4.88 "dhe 4.18" si dhe ofron mbështetje për teknologjitë Wi-Fi, NFC dhe Amiibo. Rezolucioni i ekranit është 400 x 240 mm me 16.7 milion ngjyra dhe posedon altoparlant stereo të cilët lirojnë zë me kualitet shumë të lartë. Aksesori ju mundëson bllokim prindëror, ofron mbështetje për AR, dhe gjithashtu ka kartë memorie me kapacitet 4 GB të llojit SDHC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0454965047554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NI3H97240
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i konzolës:
2DS XL
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE