Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konzolë Nintendo New 2DS XL, + Tomodachi Life

Kodi i produktit:
237408
EAN:
045496504793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NI3H97260
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i konzolës:
2DS XL

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
184.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edicioni special i konzolës së re Nintendo 2DS XL me lojën Tomodachi Life. Konzolë me dizajn të palosshëm dhe dy ekrane LCD 4.88 "dhe 4.18". Mbështet teknologjitë Wi-Fi, NFC dhe Amiibo. Rezolucioni i ekranit 400 x 240 me 16.7 milion ngjyra. Posedon altoparlant stereo, të cilët lirojnë zë me kualitet shumë të lartë. Mundëson bllokim prindëror. Ofron mbështetje për "enhanced reality". Ju mund ta kontrolloni lojën me majë shkruese në ekranin me prekje. Gjithashtu ka kartë memorie me kapacitet 4 GB të llojit SDHC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
045496504793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NI3H97260
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i konzolës:
2DS XL
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE