Switch D-Link DES-1005P

Kodi i produktit:
192702
Adresat MAC:
2 000
PoE budget [W]:
15,4
Trashësia [mm]:
85
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 5.00   (9%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link është kompani që merret me prodhimin e pajisjeve që përdoren për rrjet. Kësaj radhe kompania iu sjell ndërprerësin DES-1005P që është shumë i përshtatshëm për përdorim në zyre të vogla dhe shtëpi. 5 portet Fast Ethernet janë të përshtatshëm për përdorimin e kabllove transferuese MDI/MDI-X, duke e eliminuar mundësinë për të zëvendësuar kabllon. Ndërprerësi ka edhe një ekran LED që iu lejon ta monitoroni statusin e rrjetit. Standardet që ky ndërprerës i përkrahë janë 802.3 (10BASE-T), 802.3u (100BASE-TX) and 802.3x, 802.11p QoS and PoE 802.3af. Ky ndërprerës ka një performancë shumë të lartë që e ofron një lidhje të shpejtë mes serverit dhe ndërprerësit. Shpejtësia e transferit të të dhënave arrin deri në 100Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
2 000
Funksione:
QoS
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
140
Kodi i prodhuesit:
DES-1005P/E
Lartësia [mm]:
28
Lloji:
Desktop
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
PoE:
PoE budget [W]:
15,4
Prodhuesi:
D-Link
QoS:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
1
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af
Trashësia [mm]:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DES-1005P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE