Switch D-Link DGS- 1008MP

Kodi i produktit:
192703
Adresat MAC:
8 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
DGS-1008MP
Konsumi (W):
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 3.00   (2%)
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania D-Link është mjaft e njohur për prodhimin e pajisjeve kompjuterike. Ky switch është ideal për zyra të vogla meqë ka 8 porte RJ-45 me shpejtësi maksimale prej 1 Gbit/ s të cilat nuk kanë nevojë për zëvëndësim të kabllos. Është i mbështjellur me një shtresë metali si dhe me drita LED që tregojnë rreth statusit të rrjetit. Ka dimensione prej 280x 180x 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
8 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
DGS-1008MP
Konsumi (W):
140
Lartësia [mm]:
180
Lloji:
Desktop, Rackmount
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
PoE:
Prodhuesi:
D-Link
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
16
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Trashësia [mm]:
44
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DGS- 1008MP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE