Switch TP-LINK T2500G-10TS (TL-SG3210)

Kodi i produktit:
218371
Adresat MAC:
8 000
Numri i porteve SFP:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Trashësia [mm]:
180
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50
104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për bizneset e vogla, një switch i dizajnuar me mbështetje me një gamë të plotë të sigurisë dhe QoS.Pajisja ofron mbështetje për shtresen e dytë,standarde VLAN dhe protokollin e avancuar IPv6.Ndëfaqja:8 x 10/100/1000 Mbps RJ-45 portet (Auto Negozimi / Auto MDI / MDIX), 2 x Gigabit SFP, 1 x RJ-45 port konsol, 1 x mikro-USB konsol port.Dimensionet 294 x 180 x 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
8 000
E kontrollueshme:
EAN:
6935364098490
Funksione:
QoS, VLAN
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
294
Kodi i prodhuesit:
T2500G-10TS(TL-SG3210)
Lansuar:
19. 7. 2017
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
Desktop, Rackmount
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Numri i porteve SFP:
2
PoE:
Prodhuesi:
TP-LINK
Rack:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
20
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
USB:

Bashkangjitja Switch TP-LINK T2500G-10TS (TL-SG3210) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE