Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Switch TP-LINK TL-SG1016PE, 16 lidhëse LAN

Kodi i produktit:
220341
Adresat MAC:
8 000
PoE:
Trashësia [mm]:
180
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Posedon 16 porte Gigabit, 8 prej të cilave mbështesin standardin PoE +. Gjashtëmbëdhjetë portet RJ45 ofrojnë shpejtësi 10/100/1000 Mbps. Switch ofron një mënyrë të thjeshtë për të zgjeruar rrjetin tuaj duke transferuar energji dhe të dhëna përmes një kablli të vetëm Ethernet. Me një fuqi totale prej 110 vat, ose 30 vat për port, TL-SG1016PE mund të fuqizojë pajisje të shumëfishta me performancë të lartë, siç janë AP pa tela, kamera IP dhe telefona IP. Përveç kësaj, TL-SG1016PE mund të kursejë deri në 75 përqind të energjisë me teknologji inovative efikase të energjisë, një zgjidhje ekonomike për ju. Përmasat: 294 x 180 x 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
8 000
E kontrollueshme:
EAN:
6935364098865
Funksione:
QoS, VLAN
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
294
Kodi i prodhuesit:
TL-SG1016PE
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
Desktop, Rackmount
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
16
Numri i porteve PoE (të jashtëm):
8
PoE:
PoE budget [W]:
110
Prodhuesi:
TP-LINK
Rack:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
32
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Switch TP-LINK TL-SG1016PE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE