Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Asterix Obelix XXL2 (SWITCH)

Kodi i produktit:
250255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
1. 12. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pro Teutatese! Loja e pamposhtur është kthyer me një lojë të re video. Pas më shumë se një dekade të shfaqjes së tyre të fundit në tastierë dhe PC, Asterix dhe Obelix janë kthyer dhe në formë më të mirë se kurrë më parë, duke treguar Asterix & Obelix XXL 2 një përzierje të mrekullueshme të veprimit dhe aventura për të gjitha moshat, së bashku me kombinimin ikonik të humorit dhe makina e duhur shirëse. Loja është për të gjitha moshat, pavarësisht nëse jeni një tifoz i fisit Gallic ose sapo keni zbuluar vetëm aventurën e tyre. Asterix & Obelix XXL2 është i arritshëm për të gjithë dhe është kënaqësi. Do të ofrojë shumë referenca jo vetëm për botën e vet, por edhe për universet e tjera të video lojërave dhe pop kulturës. Kjo videolojë është marrë bukur nga dyshemeja dhe përvoja e përgjithshme e lojës është shumë më e mirë. Grafika e përmirësuar është një festë e librit komik, dhe gameplay është riformuar plotësisht, kështu që luftimi me romakët është edhe më shumë argëtim. Po ashtu, loja tani përfshin një sistem për të përmirësuar sulmet dhe aftësinë për të vendosur sfida të veçanta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
1. 12. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
Maximum Games
Ueb-i i prodhuesit:
Maximumgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Asterix Obelix XXL2 (SWITCH) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE