Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë FIFA 20 (SWITCH)

Kodi i produktit:
262706
EAN:
5030931123481
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 23.00   (33%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo videolojë është e dizajnuar për platformën Switch. Ofron një përvojë të përsosur virtuale për të gjithë dashamirët e futbollit. Këtu keni rastin të zgjedhni lojëtarë nga the UEFA Champions League, the Europa League dhe the Super Cup me skuadrën e komentatorëve Derek Rae dhe Lee Dixon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030931123481
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
EA Games
Ueb-i i prodhuesit:
Eagames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë FIFA 20 (SWITCH) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE