Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Just Dance 2019 (SWITCH)

Kodi i produktit:
244290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Vallëzim

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Vallëzim
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Just Dance 2019 (SWITCH) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE