Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Overcooked 2 (SWITCH)

Kodi i produktit:
240937
EAN:
5056208802217
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
27. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloj Overcooked rikthehet me gatim kaotik! Kthehuni në Mbretërinë e Qepëve dhe ndërtoni ekipin tuaj të kuzhinierëve me lojtarë të tjerë multiplayer dhe bashkëpunim online deri në katër lojtarë. Në ndjekjen e rezultateve më të larta në një lojë kaotike lokale dhe multiplayer online, ju do të jeni në gjendje të thelloni aftësinë tuaj për të bashkëpunuar. Kjo lojë ju merr në mjedise të reja dhe recepta të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5056208802217
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
27. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Simulator
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
Team17
Ueb-i i prodhuesit:
Team17.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Overcooked 2 (SWITCH) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE