Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Pokémon Shield (SWITCH)

Kodi i produktit:
256063
EAN:
045496424824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
5. 3. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aventura e re e Pokemon na dërgon në regjionin e Galar, ku ju mund të zgjedhni në mes të 3 pokemonëve të rinj: Grookey, Scorbunny dhe Sobble. Kjo videolojë ju ofron një llojllojshmëri të vendeve për të shijuar aventurën tuaj, duke filluar nga fshatrat e deri tek qytetet moderne, pyjet misterioze apo majat e maleve. Natyrisht që do takoheni me njerëz e pokemonë të rinj dhe është në dorën tuaj se a do ta fitoni ju e të shpalleni kampion apo jo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
045496424824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
5. 3. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Pokémon Shield (SWITCH) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE