Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Altoparlantësh C-TECH SPK-225, të zeza

Kodi i produktit:
202279
EAN:
8594125008307
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
15
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët C-TECH SPK-225 janë altoparlant me kanal 2.1 të prodhuar nga materiali i drurit me fuqi 60 W. Pajisja përshtatet me kompjuterë, laptop dhe gaming consoles me sisteme operative të pacaktuara. Pajisja ka ekran LCD, grafikon qendror dhe dy altoparlantë anësorë, fuqia prej 60 W ndahet në 30 W për grafikonin qendrorë dhe nga 15 W për zmadhuesit. Pajisja ka sistem ndërrimi me telekomandë e cila punon në frekuencat 20 Hz deri në 20 kHz dhe dimension të grafikonit 145 x 300 x 310 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125008307
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
15
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPK-225
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra
Ngjyra:
Zezë
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
C-Tech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE