Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller iPega 9118 Golden Warrior, i zi (iOS / Android)

Kodi i produktit:
267172
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6987245391183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447555

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri multifunksional i lojrave jep një përvojë të vërtetë të lojrave në pajisjet Android, Windows dhe iOS. Ai përmban teknologjinë Bluetooth 4.0 me një gamë deri në 8 m. Bateria e integruar siguron deri në 30 ditë lojëra me një karikim të vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6987245391183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447555
Lansuar:
10. 8. 2019
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
250
Prodhuesi:
IPega
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE