Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller wireless iPega 9057 Bluetooth Phantom ShoX Blaster Gun (PC, Android, iOS)

Kodi i produktit:
264487
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8596311080654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2446795

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 
Ju kurseni : 7.00   (10%)
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller wireless i përshtatshëm për gaming, i cili ka formën e një arme. Mbështet teknologjinë Bluetooth në paijsjet me sistem operativ Android / iOS dhe PC. Mbështet poashtu një mori lojërash si Shadowgun, Modern Warfare 5, Call of Duty, Dead Trigger, Overkill e të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8596311080654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2446795
Lansuar:
9. 7. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
IPega
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE