Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues wireless iPega 9121 Bluetooth (Android, iOS), i zi

Kodi i produktit:
264490
Besueshmëria:
67 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596311080685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
IOS 11.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi i lojrave wireless ka vendndodhjen e saktë të butonave në anën e majtë dhe të djathtë, dhe mund të kontrollojë në mënyrë të përshtatshme të gjithë ekranin me prekje. Produkti përdor Bluetooth 4.0, i cili mbështet lidhjen direkte iOS dhe lojrat direkte. Lidhshmëria me Bluetooth nuk kërkon platforma të lojrave të tepërta, konfigurime të komplikuara dhe operacione të aktivizimit. Mbështet lojën PUBG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
67 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596311080685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
IOS 11.0
Kodi:
2446798
Lansuar:
9. 7. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
IPega
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE