Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick XBOX ONE + kabllo

Kodi i produktit:
1071msi
EAN:
885370872149
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kontroller gaming i dizajnuar përsosshmërisht për saktësi maksimale, përdorim të lehtë dhe avantazh drejt fitoreve kundër kundërshtarëve tuaj. Driveri i ri wireless do iu mundësoj që kontrollerin të përdorni në Xbox ONE dhe kablloja USB për përdorim në kompjuter. Kontrolleri, në krahasim me paraardhësit e tij, është më ergonomik, më i sofistikuar dhe më i përshtatshëm në saje të sipërfaqes së tij kundër rrëshqitjes nga duart.

Dizajn unik

Kontrolleri është dizajnuar me pjesë mbajtëse që përshtatet në dorën e çdokujt. Bateritë janë të futura brenda kontrollerit në mënyrë që të mos ketë hapësirë të madhe dhe të keni kapje të sigurt. Të gjitha butonat janë ndërtuar afër njëri-tjetrit për prekje të shpejtë. Të gjitha këto arrijnë t'ju sjellin precizitet maksimal me sipërfaqen anti-rrëshqitje që e mbulon çdo pjesë të kontrollerit.

Butonat më të mirë

Përjetoni aksionin porsa të ndodh me Impulse Trigger. Motorrët vibrues do të vibrojnë në duart tuaja me çdo impakt dhe goditje. Në saje të kësaj karakteristike ju do të mund të luani me një nivel të ri të realizmit. Eksperienca më intenzive do ju mundësoj të jeni më preciz dhe të reagoni më shpejt. Dhe kjo shpejtësi mund të arrihet përsosshmërisht me butonat e kualitetit të lartë të këtij kontrolleri.

Bluetooth dhe kabllo USB

Kontrolleri është pajisur me teknologjinë Bluetooth nëpërmjet së cilës ju do të mund t'i luani lojërat tuaja të preferuara pa kabllo neveritëse. Poashtu, nëpërmjet kabllos, ju do të mund në kompjuterin tuaj, tabletën apo celularin tuaj që mban Windows 10.

Shijoni intensitetin e veçantë, saktësinë dhe rehatinë e Kontrollerit Wireless Xbox One. Taste impulsive që japin reagime në majë të gishtave tuaj, kështu që ju të ndjeni në mënyrë të definuar çdo goditje dhe përplasje. Tastet dhe rrotëzat janë tejet më precize dhe më të ndjeshme. Dëgjueset e integruara dhe porti për kufje 3.5 mm, ju mundësojnë që të mos humbi asnjë detaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370872149
Prodhuesi:
Microsoft

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE