Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller dhe mbajtës iPega 9090, Bluetooth Gamepad (PC, Android, iOS)

Kodi i produktit:
264491
Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
8596311080692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Android 6.0, iOS 11.0
Kodi:
2446799

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller me wireless për lojëra ka aplikacion për rregullimin e butonave. Përdor Bluetooth 4.0 që mbështet lidhjen direkte Android / iOS pa patur nevojë për platforma lojërash dhe operacione aktivizimi. Mbështet Android 6.0 dhe më të lartë dhe iOS 11.0 dhe më të lartë. Mban telefonin me gjatësi maksimale 80 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
8596311080692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Android 6.0, iOS 11.0
Kodi:
2446799
Lansuar:
9. 7. 2019
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Prodhuesi:
IPega
Taste të personalizueshëm:
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE