Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Genesis P33 (PC)

Kodi i produktit:
275504
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5908257124829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
14. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genesis P33 është dizajnuar për lojtarë të kompjuterit që presin rehati kur përdorin aksesorët e tyre të lojërave. Lëreni veten të tërhiqeni në veprim me këtë kontroller. Genesis P33 është i pajisur me dridhje për t'ju dhënë një përvojë edhe më realiste të lojrave. Një kabllo e gjatë USB ju jep rehati gjatë çdo loje. Softueri i përfshirë në CD e lehtëson konfigurimin e pajisjes tuaj dhe lehtësisht ta përshtatni atë me nevojat tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5908257124829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
14. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
13
Paralajmërues me vibracion:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE