Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller iPega 9129 Bluetooth Damon Z (PC, Android, iOS)

Kodi i produktit:
264489
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
6987245391299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
145

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller i përshtatshm për të luajtur lojëra. Lidhja Bluetooth nuk kërkon platforma të tepërta lojrash, cilësime komplekse dhe operacione aktivizimi. Një pajisje e veçantë për modelin PUBG King Glory Wilderness Action Tour që ju fut menjëherë në lojë. Duke përdorur butonin e nxitimit Turbo, mund të vendosen 8 çelësa veprimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë, PC, Tablet
EAN:
6987245391299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
145
I përdorshëm me OS:
Android 6.0, iOS 11.0
Kodi:
2446797
Lansuar:
9. 7. 2019
Lartësia mm:
44
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
128
Prodhuesi:
IPega
Trashësia mm:
98
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE