Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller iPega 9139 Qireless 3D switch driver për N-Switch

Kodi i produktit:
271984
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6987236220058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449092
Lansuar:
12. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania: PEG është krijuesi i aksesorëve dhe periferikëve për pajisjet celulare, konzollat e lojërave, kompjuterët desktop dhe Switch. Ju sjell lojën e saj të quajtur 9139. Kontrolleri është krijuar për Switch, tablet, smartphone dhe PC me OS Windows 7 dhe më të ri. Lidhet me pajisjen përmes Bluetooth. Ajo ofron kontroll: 2x levë, D-pad, buton veprimi 4x, zorrë 4x dhe shtëpi, ndalesa, butona turbo dhe vëllimi dhe 4 butona të rregullueshëm në fund. Levat D-pad dhe tastiera me butona veprimi mund të hiqen dhe të ndërrohen për tu përshtatur me nevojat tuaja. Ajo ka një logo të ndriçuar LED blu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6987236220058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2449092
Lansuar:
12. 10. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
IPega
Taste të personalizueshëm:
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE