Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Razer Raiju Ultimate (PC, PS4)

Kodi i produktit:
243690
Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350705
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Windows 7
Kodi i prodhuesit:
RZ06-02600100-R3G1

Si të porosisim në Gjirafa50?

191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Razer Raiju Ultimate (PC, PS4) me përshtatje nëpërmjet aplikacionit. Ka 4 butona multifunksionale. Razer Raiju Ultimate Wireless Gaming Controller është projektuar për PC dhe Playstation 4 - ka saktësi maksimale, si dhe lehtësia e përdorimit dhe komoditetin do t'ju çojë në shumë fitore gjatë betejave tuaja në lojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS4
EAN:
8886419350705
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Windows 7
Kodi i prodhuesit:
RZ06-02600100-R3G1
Lansuar:
28. 8. 2018
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
370
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Wireless:

Bashkangjitja Kontroller Razer Raiju Ultimate (PC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE