Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller wireless Nacon GC-200WL (PC)

Kodi i produktit:
255790
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3499550359060
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kodi:
PCGC-200WL

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Avantazhi më i madh i këtij kontrolleri është se ai është me wireless, lidhet me teknologjinë Wi-Fi, punon në 2.4 GHz dhe arrin deri në 10 metra në gjatësi. Në sajë të baterisë 700 mAh të rimbushur, ai zgjat për orë të tëra pandërprerë. Ky kontroller ka dy analog, dy këmbëza, dy butona, dhe butona D-Pad dhe Home. Është i pajisur me 2 motorë me dridhje dhe 100% përputhshmëri me të gjitha lojërat e PC dhe Windows Vista, 7, 8 dhe 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3499550359060
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS:
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kodi:
PCGC-200WL
Lansuar:
28. 2. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Opsionale
Prodhuesi:
Nacon
Ueb-i i prodhuesit:
Nacongaming.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE